KULLANIM KOŞULLARI

1. KULLANIM KOŞULLARI

1.1. Bu web sitesini (Kısaca "neararsanburada.org" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. neararsanburada.org da sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde neararsanburada.org'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.
1.2. neararsanburada.org'da sunulan AKSU İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ Ardıçlı mah.786.sok İnan apt no.8 daire.6 Esenyurt/ İstanbul (bundan böyle kısaca "_neararsanburada.org_" olarak anılacaktır.) tarafından sağlanmaktadır ve neararsanburada.org'un yasal sahibi_ AKSU İNTERNET HİZMETLERİ _olup, neararsanburada.org üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi_ AKSU İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ_işletmesine aittir.
1.3. İşbu kullanım koşullarını_ neararsanburada.org _gerektiği zaman değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak neararsanburada.org'da yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.
1.4. neararsanburada.org hizmetlerinden yararlanan ve neararsanburada.org'a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi,_neararsanburada.org_tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.
1.5._ AKSU İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ_neararsanburada.org'da yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

2. TANIMLAR

2.1. neararsanburada.org_ AKSU İNTERNET HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ_tarafından belirlenen çerçeve içersinde çeşitli hizmetlerin ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir.
2.2. ÜYE:_ neararsanburada.org_dan ürün /mal/hizmet alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak,_ neararsanburada.org_sitesine üyeliği kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. Bu sözleşmede kısaca "ÜYE" olarak anılacaklardır. 18 yaşından gün almış bireylerin gerçek kimlik bilgileri ile neararsanburada.org'daki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisinin neararsanburada.org 'daki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilirler. "üye adı" üyeye özeldir ve aynı " ÜYE adı" iki farklı ÜYE'ye verilmez.
2.3. KULLANICI:_ neararsanburada.org _ ,web sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.
2.4. ONAYLAMA İŞLEMİ: ÜYE tarafından, üyelik formunda_ neararsanburada.org _sitesinden mesaj göndermesi ile KULLANICI'nın üyeliğini aktif hale getirilebilmesi için yapılması gereken işlemdir.
2.5. LİNK: neararsanburada.org üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden neararsanburada.org'a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.
2.6. İÇERİK: neararsanburada.org'da ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.
2.7. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: neararsanburada.org vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle_ neararsanburada.org_internet sitesi arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.
2.8. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, neararsanburada.org'un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgilerdir.

3. HİZMETLERİN KAPSAMI

3.1._ neararsanburada.org _internet sitesi, neararsanburada.org üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir.
3.2._ neararsanburada.org _internet sitesi, neararsanburada.org üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak üzere;_ neararsanburada.org _adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olması halinde yani sözleşmenin satıcıya yüklediği; malın teslim edilmesi borcunun ifa edilebilir olması durumunda; taahhüt edilen sürede malın müşteriye kargo firması tarafından_ neararsanburada.org_adına ayıpsız olarak teslimidir.
3.3._ neararsanburada.org_neararsanburada.org üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri neararsanburada.org'da yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.
3.4. neararsanburada.org bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların_neararsanburada.org _tarafından belirlenecek ve neararsanburada.org'un ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gereklidir._ neararsanburada.org _bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri neararsanburada.org'da yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.

4. GENEL HÜKÜMLER
4.1.neararsanburada.org üzerinden,_ neararsanburada.org _kendi kontrolünde olmayan ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web SİTE'lerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI'lara ve ÜYE'lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. neararsanburada.org üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında_ neararsanburada.org _olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmaz ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI'ların ÜYE'lerin kendi sorumluluğundadır._ neararsanburada.org _bu tür link verilen web SİTE'lerine erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi,_ neararsanburada.org _tarafından uygun görülmeyen linklere erişimi her zaman kesebilir.
4.2._ neararsanburada.org_neararsanburada.org'da mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, neararsanburada.org üzerindeki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. neararsanburada.org muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler neararsanburada.org'a verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile neararsanburada.org'da yer alan durumu arasında farklılık olabilir. neararsanburada.org'da yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.
4.3. KULLANICI ve ÜYE, neararsanburada.org, yüklenmeye (download) ve/veya paylaşıma müsait dosya, bilgi ve belgelerin, virüslerden, wormlardan, truva atlarından, dialer programlarından spam, spyware veya bunlar gibi diğer her türlü kötü ve zarar verme amaçlı kodlardan veya materyallerden arındırılamamış olabileceğini ve bu hususlarda neararsanburada.org garanti vermediğini kabul etmektedir. Bu tip kötü ve zarar verme amaçlı programların, kodların veya materyallerin önlenmesi, veri giriş - çıkışlarının doğruluğu veya herhangi bir kayıp verinin geri kazanılması için gereken tüm yazılım ve donanım ihtiyaçlarını karşılamak, bakım ve güncellemelerini yapmak tamamen KULLANICI'nın ÜYE'nin sorumluluğundadır. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI ve ÜYE'nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan_ neararsanburada.org _sorumlu değildir. Bu tür kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyaller, veri yanlışlıkları veya kayıplarından dolayı KULLANICI'nın ve ÜYE'nin veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği hiçbir zarardan_ neararsanburada.org_sorumlu değildir.
4.4._neararsanburada.org _işbu neararsanburada.org ve neararsanburada.org uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve neararsanburada.org kullanma koşulları ile neararsanburada.org'da sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, neararsanburada.org ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, neararsanburada.org'da yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler.neararsanburada.org kullanımı ya da neararsanburada.org'a giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-mail ile almayı kabul eder._neararsanburada.org_sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda ve durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
4.5. neararsanburada.org dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı_ neararsanburada.org _işbirliği içinde bulunduğu kurumların,_neararsanburada.org _çalışanlarının ve yöneticilerinin,_ neararsanburada.org_yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. _ neararsanburada.org _, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.
4.6. neararsanburada.org'u kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla neararsanburada.org üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI'ların ve ÜYE'lerin, neararsanburada.org dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir.

Her KULLANICI ve her ÜYE, _ neararsanburada.org_ ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE'lerin neararsanburada.org üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı_ neararsanburada.org _firması'nın doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
4.7. İşbu neararsanburada.org'un sahibi_ neararsanburada.org_işletmesidir. Bu neararsanburada.org'da bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve neararsanburada.org'un sunumu_neararsanburada.org_işletmesinin izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu neararsanburada.org'daki bilgilerin ya da neararsanburada.org sayfalarına ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile neararsanburada.org içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. KULLANICI ve ÜYE, yukarıda sayılan ve bunlarla sınırlı olmayan neararsanburada.org yazılım, donanım ve içeriğini çoğaltmayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla_ neararsanburada.org _ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. KULLANICI ve ÜYE,_neararsanburada.org_hizmetlerini_neararsanburada.org _

bilgilerini ve _ neararsanburada.org_işletmesine ait telif haklarına tâbi çalışmalarını yeniden satmak, işlemek, paylaşmak, dağıtmak, sergilemek veya başkasının_ neararsanburada.org_işletmesinin hizmetlerine erişmesi veya kullanmasına izin vermek hakkına sahip değildir. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması,sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve_ neararsanburada.org _işletmesinin yazılı izni ile mümkündür.
4.8._ neararsanburada.org _neararsanburada.org üzerinden KULLANICI'lar ve ÜYE'ler tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir._ neararsanburada.org_aynı zamanda; KULLANICI ve ÜYE'nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, neararsanburada.org'un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. KULLANICI'lara ve ÜYE'lere ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak_ neararsanburada.org _için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya_ neararsanburada.org_in işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da KULLANICI'ların ve ÜYE'lerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

5. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
_neararsanburada.org _neararsanburada.org'a erişilmesi, neararsanburada.org'un ya da neararsanburada.org'daki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir_ neararsanburada.org _sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu neararsanburada.org'a ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da neararsanburada.org'un kullanılması ile_ neararsanburada.org _işletemesinin, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir.

6. DEVİR
_ neararsanburada.org _bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI ve ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

7. MÜCBİR SEBEPLER
Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda,_neararsanburada.org _işbu Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesini geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar_ neararsanburada.org _açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için_neararsanburada.org_işletmesin'in herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır.

8. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ
İşbu "Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi" sebebiyle kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukukuna tabidir ve_ neararsanburada.org_işletmesinin bulunduğu ilde yer alan Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir._neararsanburada.org_işletmesi'nin, KULLANICI ve ÜYE'nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

9. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL
İşbu Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi,_ neararsanburada.org _tarafından neararsanburada.org içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlülük kazanır. KULLANICI'lar ve ÜYE'ler, işbu sözleşme hükümlerini neararsanburada.org'u kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar._neararsanburada.org _dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, sürüm numarası ve değişiklik tarihi belirtilerek neararsanburada.org üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.

 

 
  • Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo
  • 14 Gün İçinde İade
  • Orijinal Ürünler